Про нас

 

 

 

    Революція Гідності назавжди змінила життя кожного українця. Ми стали поколінням глобальних змін. Ми твердо заявили про бажання жити у могутній та процвітаючій державі й впевнено пішли до мети.

   Події революції, агресія зовнішнього ворога  назавжди змінили й моє життя, давши зрозуміти, що це лише початок боротьби. Спілкуючись із сотнями людей з усієї України, я відчув підтримку та довіру, які додали мені сил та надихнули на активні дії. Сьогодні не можемо залишатись осторонь численних проблем, не можемо ігнорувати десятки тисяч людей, які потребують нашої допомоги.

    Один в полі не воїн, але знаю, що маю чимало однодумців як в Україні, так і поза її межами, а разом ми зможемо все.

  Аби обєднати всіх, кому небайдужа доля України, мною було створено БО «Благодійний фонд Михайла Гаврилюка». Лише разом ми зможемо продовжити розпочате на Майдані, перетворити солодкі гасла у реальні дії.

   До того ж, на горі українського народу спекулює чимало шахраїв: благодійні пожертвування не знаходять своїх адресатів, гуманітарна допомога зникає в дорозі тощо. Це, звісно ж, вбиває довіру людей й нівелює роль благодійності, чого допустити не можемо.

   БО «Благодійний фонд Михайла Гаврилюка» працює за принципами чесності  та відкритості. Ви завжди зможете довідатись про стан справ, отримати інформацію щодо подальшої долі свого пожертвування.

    Долучайтесь до наших проектів, пропонуйте ідеї чи працюйте самостійно, головне – дійте на благо України та її народу! Памятаймо: «Україна починається з тебе!»

  

Слава Україні