Україна єдина: інтеграція Заходу та Сходу

Україна єдина: інтеграція Заходу та Сходу

 

      В Україні традиційно протиставляються «схід» і «захід», що створює враження існування в її межах двох різних країн. Протягом довгих тисячоліть український народ піддавався денаціоналістичному впливу багатьох держав: Росії, Польщі, Литви, Туреччини тощо. Всі вони проводили політику, спрямовану на знищення самоідентифікації українців.  Довгий час Україна була поділена на дві частини, в кожній з яких формувались своя культура,  уявлення про світ та життя  в ньому. Звісно ж, такі  історичні передумови не могли не вплинути на сучасну Україну.

    26 років виповнилось сучасній незалежній Україні, однак і досі ця проблема залишається невирішеною. Більше того, протягом тривалого часу проводилась політика розколу: у школах дітям викладали різну історію, щодня транслювали  різні новини. Все це спричинило неприязнь, яка згодом переросла у люту ненависть. Для політиків така ситуація була зручною, однак для людей вона має сьогодні сумні наслідки.

   БО «Благодійний фонд Михайла Гаврилюка»  має на меті інтегрувати звичайних людей з різних куточків України аби допомогти їм зрозуміти, що всі ми – українці з однаковими мріями та турботами, радістю та горем, зі спільним майбутнім. Як втілити це у життя?

   БО «Благодійний фонд Михайла Гаврилюка» пропонує такі напрями роботи:

  • організація та проведення дитячих та юнацьких таборів для дітей Заходу та Сходу;

  • організація спільних екскурсій по різних куточках України, спілкування з місцевим населенням ;

  • проведення культурно-мистецьких заходів за участі громадських та культурних діячів різних областей України.

    Ми повинні подолати барєри, які зводили для нас роками. Від ворожнечі всередині держави  страждає звичайний народ. Досить слухати та сліпо вірити, настав час побачити все на власні очі, почути й відчути серцем!

 

 

    

Останні програми

Підтримка вуличного спорту (Street Workout)
20.04.2017

Здорова молодь - запорука могутньої нації!

Бажаєш допомогти?

Бійцям АТО ;
Військово-патріотичне виховання молоді ;
Підтримка аматорського спорту .

Введіть суму грошової допомоги: