Підтримка вуличного спорту (Street Workout)

Здорова молодь - запорука могутньої нації!

 

   В усьому світі стрімкої популярності набуває вуличний спорт (Street Workout) – заняття фізичною культурою під відкритим небом із застосуванням тренувального обладнання (бручи, перекладии тощо). В Україні ж цей рух не набуває такої масовості, однак не тому що українська молодь не зацікавлена у спорті та не виявляє бажання самовдосконалюватись, а тому що держава не створила для неї необхідних умов.

   На жаль, сьогодні далеко не у кожному населеному пункті обладнані спортивні майданчики. Протягом років відсутнім було пропагування здорового способу життя та спорту. Влада апелювала до того, що біля кожного навчального закладу є маленький спортивний майданчик, однак він не здатен задовольнити потреби населення.

   В той же час звідусіль доноситься реклама тютюну та алкогольних виробів, зявляються нові розважальні заклади. Вся діяльність спрямована на отримання прибутку, в той час коли піддаємо нищівному руйнуванню найцінніше – здоровя та щастя наших дітей.

    Чекати доброї волі чиновників чи підприємців можемо роками, а змінювати наше життя та нашу країну маємо вже сьогодні.

    Наші цілі:

-      популяризація принципів здорового способу життя серед молоді та дорослих;

-      встановлення  сучасних спортивних майданчиків у кожному населеному пункті України;

-      проведення регіональних турнірів « Street Workout».

 

    Найцінніші інвестиції в наше майбутнє – інвестиції в наших дітей. Запрошуємо до співпраці кожного, кому небайдужа доля українського народу та держави, адже «Здорові люди – сильна нація».

 

 

Останні програми

Підтримка вуличного спорту (Street Workout)
20.04.2017

Здорова молодь - запорука могутньої нації!

Бажаєш допомогти?

Бійцям АТО ;
Військово-патріотичне виховання молоді ;
Підтримка аматорського спорту .

Введіть суму грошової допомоги: