Брифінг на тему "Створення окремого Козацького батальйону"

Брифінг на тему

16 липня в Українському кризовому медіа-центрі відбувся брифінг Михайла Гаврилюка на тему “Створення добровільного Козацького батальйону. Гуманітарна допомога військовим та населенню на сході України”.

   В ході брифінгу Михайло , знаний у народі як Козак Гаврилюк, розповів про свою ініціативу створення Козацького батальйону при МВС, яка наразі трансформувалась в ідею створення козацької роти в складі батальйону спеціального призначення. "Козаки завжди вважалися елітним військом", - усміхається Михайло.

  Як заявив козак, до  складу роти увійдуть ті, хто пройдуть ряд випробувань та доведуть свою спроможність виконувати найскладніші й найвідповідальніші завдання. Михайло наголосив також на тому, що бути корисним для України може бути кожен й запросив всіх охочих долучитися до громадської організації "Козацька звитяга", створення якої було ініційовано ним раніше. Організація працює у таких напрямках:

- антикорупційна діяльність;

- військово-патріотичне виховання молоді;

- допомога бійцям АТО та постраждалим внаслідок тероризму на Сході України.

   Михайло наголосив на тому, що допомога громадян сьогодні є вкрай важливою. І тільки згуртувавшись, український народ зможе перемогти у цій, хоч і неоголошеній, але справжній війні.

Відео брифінгу за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=OZzWnmK9dlo

 

Останні програми

Підтримка вуличного спорту (Street Workout)
20.04.2017

Здорова молодь - запорука могутньої нації!

Бажаєш допомогти?

Бійцям АТО ;
Військово-патріотичне виховання молоді ;
Підтримка аматорського спорту .

Введіть суму грошової допомоги: