Козацький куліш для школярів від БО Михайла Гаврилюка

Козацький куліш для школярів від БО  Михайла Гаврилюка

   Патріотичне виховання є важливою складовою формування могутньої нації. Сьогодні, коли українське суспільство переживає переродження, вкрай необхідно закласти добрі традиції поваги та любові до своєї історії та культури.

  Саме під таким гаслом у Тарасівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області  пройшов І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").

   У програмі заходу було чимало командних змагань:  складання наметів, стройова підготовка, перетягування канату, дівчата демонстрували сестринські навики,  хлопці - вправність у стрільбі. Крім того, проходила історична вікторина та конкурс козацької пісні.

    Мене тішить, що наша молодь демонструє високий рівень знань, вмінь та, що головне, прагнення жити у вільній та успішній країні. У їхніх очах - безмежна любов до Батьківщини та її історії.

   БО "Благодійний фон Михайла Гаврилюка" долучився до проведення заходу й організував для всіх учасників смачний традиційний обід - козацький куліш. І діти, і дорослі, не лише з задоволенням частували страву, але й охоче допомагали козакам під час її приготування.

    БО "Благодійний фонд Михайла Гаврилюка" висловлює щиру подяку всім, хто долучився  до організації цього великого дійства. Можемо впевнено сказати, що  з такою молоддю на Україну чекає славне майбутнє!

Останні програми

Підтримка вуличного спорту (Street Workout)
20.04.2017

Здорова молодь - запорука могутньої нації!

Бажаєш допомогти?

Бійцям АТО ;
Військово-патріотичне виховання молоді ;
Підтримка аматорського спорту .

Введіть суму грошової допомоги: