Громада Сокирянщини - надійний тил української армії

Громада Сокирянщини - надійний тил української армії

        25 лютого Михайло Гаврилюк, засновник БО «Благодійний фонд Михайла Гаврилюка», завітав до Сокирянщини, аби  особисто висловити подяку громаді за неодноразову  допомогу у зборі гуманітарної допомоги для учасників АТО та мирного населення Сходу та активну участь у благодійних акціях. Зокрема, школи району брали участь в організованій райдержадміністрацією акції під егідою БО «Благодійний фонд Михайла Гаврилюка» на підтримку підрозділів 95 – ї та 80 – ї аеромобільної бригади та БСПП «Золоті ворота».

      Народний обранець  особливу вдячність виразив педагогічним та учнівським колективам Вашковецького загальноосвітнього навчального закладу і Ожівського навчально – виховного комплексу, які в найкоротший термін зібрали  великий гуманітарний вантаж.

    Жителі с. Вашківці Сокирянського району, що у Чернівецькій області, надали неоціненну допомогу нашим військовим – 4 тонни продуктів харчування, теплі речі, засоби гігієни.і, звісно ж, листівки від дітей.

   Михайло Гаврилюк наголосив на важливості  допомоги для української армії від звичайних людей й передав щиру подяку від бійців 90-ї аеромобільної бригади. На згадку про велику справу  Михайло Гаврилюк передав школярам сувенір від бійців - використану гільзу від артилерійського снаряду калібру 80, яка, як запевнив директор школи, стане першим експонатом у майбутньому військовому музеї закладу

Останні програми

Підтримка вуличного спорту (Street Workout)
20.04.2017

Здорова молодь - запорука могутньої нації!

Бажаєш допомогти?

Бійцям АТО ;
Військово-патріотичне виховання молоді ;
Підтримка аматорського спорту .

Введіть суму грошової допомоги: